Účes se pokuste přizpůsobit tvaru svého obličeje

Každý muž má jiný tvar obličeje, o tom není žádných pochyb. A právě to by se mělo stát Vaším vodítkem při výběru vhodného účesu. I když se Vám líbí nějaký účes, nemusí bohužel plně korespondovat s tvarem obličeje a na to je třeba si dát pozor.

Účes vhodný pro kulatý obličej

Jestliže patříte do kategorie mužů, kteří mají kulatý typ obličeje, pak se to snažte střihem vlasů změnit. Proč vypadat buclatě, když stačí načesat ten správný účes? Ideálně, když vsadíte na asymetrii. Část vlasů tam a část zase jinam. Popřípadě můžete kratší vlasy česat nahoru, díky čemuž dojde k celkovému prodloužení obličeje.

Jaký účes se hodí pro oválný obličej?

Pokud máte od přírody oválný tvar obličeje, nemusí si ho vlasy prodlužovat jako u kulatého obličeje. Takový tvar je totiž ideální v podstatě pro jakýkoliv účes. Ať už si necháte vlasy kratší nebo delší, právě symetrické linie obličeje zapříčiní, že Vám povětšinou sedne jakýkoliv styl vlasů.

Ideál v podobě hranatého obličeje

Hodně navrch mají muži s hranatým typem obličeje. Vytažené lícní kosti a širší obličej je obvykle velkým lákadlem pro mnohé ženy. Takový dar od přírody pochopitelně můžete pokazit, a to tím, že si zvolíte delší účes. Vsaďte raději na kratší střih a nezakrývejte své obličejové křivky.

Špičatá brada a široké čelo

Nakonec si pojďme představit ještě jeden typ obličeje. Ten má dle popisu tohoto podtitulku srdcový tvar. Tuto jistou asymetrii je vhodné co nejvíce dorovnávat. To znamená raději kratší střih ideálně v kombinaci s kratšími vousy. Takový účes dá Vašemu obličeji ten správný tvar a bude Vás dělat hezčími.

Když zvolíte tu optimální úpravu vlasů dle svého tvaru obličeje, věřte, že se pro ženy stanete daleko atraktivnější a můžete se pustit do jejich svádění, třeba prostřednictvím osvědčené balící techniky. Úspěch pak na sebe nenechá moc dlouho čekat a vy budete sklízet patřičná ovace.

Publikováno: 17. 07. 2020

Kategorie: Pánská Móda

Autor: aloisjirasek

Tagy: pánský účes | střih vlasů | účes | vlasy