Balící techniky mohou vyústit v rande.

Balící techniky, které u žen rozhodně zaberou

Stalo se to asi mnohým z nás. Potkali jsme dívku svých snů a ta nám proklouzla mezi prsty kvůli tomu, že jsme nebyli schopni vhodně ji oslovit a zaujmout. Jestliže s něčím podobným máte také problém, pak vyzkoušejte osvědčené balící techniky, které by Vás při komunikaci se ženou měly posunout přece jenom o kousek dál.

Balící techniky od A až do Z

Pokud se Vám některá žena líbí, začněte tím, že s ní navážete oční kontakt. Ten totiž o mnohém vypovídá a vy můžete alespoň částečně vytušit, zda má cenu pouštět se do nějaké akce či nikoliv. Mezi prověřené balící techniky rozhodně nepatří otřepané neboli puberťácké fráze. S nimi konkrétní dívku spíše otrávíte, nežli zaujmete.

Vsaďte v tomto případě na lichotky a důvtip. I když patříte mezi stydlivé jedince, nebojte se vtipkovat, protože právě vtip a humor dokáží vykouzlit úsměv na tvářích mnohých žen a určitým způsobem je zaujmout. Při komunikaci se snažte být sebevědomým jedincem, o kterého většina dam stojí.

Když z prvotní komunikace vyplyne pozvání na večeři nebo do kina, můžete si odškrtnout splnění prvotního úkolu a připravit se na danou schůzku, kde mimochodem také budete potřebovat balící techniky.

Překvapení na Vaší straně

Na první a jakékoliv další schůzce se ženou se snažte pokračovat ve všem výše uvedeném. K patřičné dávce sebevědomí přidejte i svoji něžnou a ochranitelskou stránku. Jakákoliv dívka se s Vámi musí cítit jednoduše bezpečně. Ať už prostřednictvím gest nebo čehokoliv jiného neopomínejte na romantiku. Snažte se ženu překvapovat i těmi nejmenšími maličkostmi, které jsou opět zdrojem radosti a jisté náklonosti.

Balící techniky pochopitelně nejsou ničím univerzálním a na každou dámu působí trochu jinak, výsledek však mohou přinést více jak pozitivní. Rozhodně díky nim můžete zapomenout na klasické online seznamky a budoucímu navazování kontaktu s ženským pokolením se můžete věnovat na fyzické a reálné úrovni.