Spodní prádlo o Vás prozradí spoustu věcí

Spodní prádlo nosí pravděpodobně každý z nás. Je to hygieničtější vůči dalším vrstvám oblečení a mnohdy se v něm cítíme daleko sebejistěji. Věděli jste ale o tom, že prádlo o Vás může hodně vypovídat? Právě to, zda nosíte slipy, boxerky nebo trenýrky. V následujících řádcích se o sobě můžete dozvědět něco více.

Slipy muže ještě neomrzely

Slipy představují naprosto klasické spodní prádlo, které díky boxerkám možná trochu opadlo, přesto je tu velké kvantum jeho příznivců. Obecně se říká, že pánové využívající tento typ prádla patří mezi velké experimentátory a zároveň organizátory. Mezi jejich povahové vlastnosti se řadí galantnost. Slipy jsou spjaty také s romantikou.

Spodní prádlo alias boxerky

V době, kdy se začalo s větší propagací boxerek, zažily slipy jistý útlak. Je pravdou, že boxerky se staly symbolem mužů všech věkových kategorií a můžeme je dnes vídat na módních přehlídkách a v časopisech.

O těch, kdo nosí boxerky se říká, že spoustu věcí neřeší, a to v dobrém slova smyslu. Muži vyznávající boxerky jako spodní prádlo jsou plni elánu, je s nimi legrace a jsou otevření. Jde o vášnivé typy, kteří si dokáží užít život doslova naplno. Boxerky také mnohdy preferují tvrdí chlapy vyznávající některý z nejmužnějších sportů.

Trenýrky jako další originální spodní prádlo

Nakonec si necháváme ještě jedno prádlo pro muže. To představují volné trenýrky, jejichž vzhled a celkový koncept ušel v posledních letech značný kus cesty. Jde o volné spodní prádlo, které muže charakterizuje jako jedince vyznávajícího volnost. Pánové dávající přednost trenýrkám rozhodně sází na svůj celkový komfort přenášející se i o do každodenního žití. Trenýrky nebudí dojem jakéhokoliv svazování a podobných pocitů.

Kdo by to byl řekl, že prádlo pro muže dokáže charakterizovat svého nositele. K výše uvedeným informacím pochopitelně musíte přistupovat střízlivě, protože jako všude, i v rámci spodního prádla se najdou nejrůznější výjimky a individualisté.

Publikováno: 05. 07. 2020

Kategorie: Pánská Móda

Autor: aloisjirasek

Tagy: boxerky | prádlo | slipy | spodní prádlo | trenýrky