Špionážní technika, kterou jen tak nikdo nepozná

Být špionem, o tom snil asi nejeden muž. Je pravdou, že čas od času by se špionážní technika hodila. Někdy je třeba ohlídat daný prostor, jindy je vhodné nahrát si probíhající rozhovor s danou osobou a podobně. Nic z toho však není nemožné. To, co vidíte v akčních filmech a bondovkách můžete vlastnit také.

Skryté kamery a mikrofony

Trh se špionážní technikou je skutečně pestrý a rozmanitý. Jestliže Vás zajímá nenápadná špionážní technika v podobě kamer a mikrofonů, pak je jistě z čeho vybírat. Typickým příkladem jsou různé modely hodinek, ať už jsou elegantní nebo sportovní. Ty umožňují pořizování fotografií a nahrávání audiozáznamu. Nejsou to pochopitelně jen hodinky, do kterých může být uschována špionážní technika.

  • Propisky
  • Kancelářské doplňky
  • Nástěnné hodiny a budíky na stůl
  • Klíčenky
  • Brýle

Další špionážní technika

Situace v životě si občas žádají všelijaká opatření, ke kterým je třeba použít i jiné výdobytky z tohoto segmentu. Nejsou to pochopitelně jenom fotoaparáty, jak by si mohl, kdo myslet. Prodávány jsou nejrůznější kamerové sety, včetně kamer do auta. Jestliže potřebujete nahrát záznam za rohem nebo překážkou, přijdou vhod inspekční kamery s dlouhým kabelem a možností navádění. Výjimkou nejsou fotopasti.

Špionážní technika dokáže získat také zvuk na delší vzdálenost. Jinak řečené odposlechy fungují přes zeď, ale i z mobilního telefonu.

Zmíněné technologie můžete zároveň upotřebit ke své ochraně, čehož jsou důkazem nejrůznější bezpečnostní kamery, videotelefony a digitální kukátka u dveří. Na druhou stranu si můžete pořídit i detektory špionážní techniky. Ty dokáží úspěšně detekovat štěnice a kamery.

Špionážní technika není v dnešní době ničím tajným a nedostupným. Když je navíc využívána s ohledem na práva ostatních, jde vesměs o běžně dostupné produkty s širokou možností upotřebení. Její pořizovací ceny se pohybují v řádu stovek až tisíců korun. I vy se můžete stát novodobým špionem se vším všudy a nepotřebujete k tomu mnoho.