Pánská kšiltovka zvolená podle tvaru obličeje

Jedním z hodně oblíbených doplňků mezi muži je pánská kšiltovka. Na trhu existuje několik typů, které si můžete zakoupit o oživit tak svůj outfit. Stejně, jako jsou zastřihovány vousy podle tvaru obličeje, můžete kupovat i tento nápaditý doplněk. V následujících řádcích Vám prozradíme, jakou zvolit kšiltovku podle tvaru obličeje.

  • Hranatý a obdélníkový obličej.
  • Trojúhelníkový obličej.
  • Kulatý a oválný obličej.

Pánská kšiltovka a její provedení

Nejprve si pojďme prozradit, jaké jsou typy kšiltovek. Ty klasické se zaokrouhleným kšiltem zná asi každý. Kromě nich však existují i dva další modely. Je to snapback. Taková pánská kšiltovka je rozpoznatelná podle rovného kšiltu. Třetím typem je fullcap. Tyto kšiltovky mohou mít oba výše uvedené typy kšiltu. Na rozdíl od dvou předchozích modelů nedisponují regulací velikosti vzadu. I takový detail se pochopitelně promítá do celkového vzhledu.

Kšiltovka podle typu obličeje

Nyní když víte, jaké můžete zakoupit kšiltovky, přichází na přetřes výběr podle tvaru obličeje. Upozornit bychom Vás měli na to, že jde o obecnou pomůcku. Každému samozřejmě může slušet trochu jiná pánská kšiltovka, ale níže uvedené informace víceméně vychází z dlouhodobých zkušeností a módních trendů.

Jaká kšiltovka je vhodná pro hranatý obličej?

V tomto případě byste mohli vsadit na větší snapback nebo fullcap.

Co je ideální pro obdélníkový obličej?

Pokud disponujete takovým obličejem, pak určitě víte, že máte trochu vyšší čelo. Přesně pro takový tvar je ideální fullcap, v rámci něhož si na své přijde naprosto každý.

Jaká kšiltovka je ideální pro oválný obličej?

Tento typ obličeje je obecně považován za dokonalý v mnoha směrech. To znamená, že při výběru pánské kšiltovky se nemusíte omezovat. Hodí se k Vám všechny typy.

Jakou kšiltovku si dát na kulatý obličej?

Pro tento tvar je nejlepší volbou klasická pánská kšiltovka.

Co byste poradili pro trojúhelníkový obličej?

Také v tomto případě jednoznačně vedou klasické kšiltovky. I u nich však musíte vsadit na dobře zvolený kus.