Voyo aktivace: Takhle si jednoduše zapnete Voyo

Voyo Aktivace

Co je Voyo?

Voyo je česká streamovací platforma, která nabízí širokou škálu filmů, seriálů a televizních pořadů. Provozuje ji společnost Nova Broadcasting Group a je dostupná na chytrých televizích, počítačích, telefonech a tabletech. Diváci si mohou vybrat z obsahu na vyžádání, včetně exkluzivních Voyo Originálů, nebo sledovat živé vysílání televizních kanálů Nova. Voyo nabízí různé předplatné, ze kterých si vybere každý podle svých preferencí.

Výběr balíčku Voyo

Vybrat si ten správný balíček Voyo je snadné! Základní balíček Voyo Start je zdarma a nabízí výběr filmů a seriálů. Pro náročnější diváky je tu Voyo Standard s bohatší nabídkou obsahu, včetně exkluzivních premiér a sportovních přenosů. A pokud chcete Voyo sdílet s rodinou, zvolte Voyo Premium s možností sledování až na 4 zařízeních současně. Všechny placené balíčky si můžete vyzkoušet na 7 dní zdarma. Tak neváhejte a užijte si svět zábavy s Voyo!

Registrace na Voyo

Založit si účet na Voyo je snadné a zabere to jen pár minut. Stačí kliknout na tlačítko "Vyzkoušet zdarma" a postupovat podle pokynů na obrazovce. Budete vyzváni k zadání e-mailové adresy a vytvoření hesla. Poté si vyberete platební metodu - na výběr máte z platební karty nebo platby přes Google Play či Apple Pay. Prvních 7 dní je sledování zcela zdarma a můžete kdykoli zrušit. Voyo nabízí širokou škálu filmů, seriálů a televizních programů, včetně exkluzivního obsahu, který jinde nenajdete.

Platba za Voyo

Voyo si můžete předplatit za 159 Kč měsíčně. Za tuto cenu získáte přístup k široké nabídce filmů, seriálů a televizních pořadů bez reklam. Platbu můžete provést platební kartou, přes PayPal nebo pomocí SMS. Voyo si můžete také aktivovat na 7 dní zdarma a vyzkoušet si tak všechny jeho funkce. Pokud se vám služba nebude líbit, můžete ji jednoduše zrušit online, a to bez udání důvodu.

Potvrzení a přihlášení

Pro přístup k některým funkcím na našem webu je třeba se zaregistrovat a přihlásit. Registrace je jednoduchá a rychlá, stačí vyplnit krátký formulář s vaší emailovou adresou a heslem. Po registraci vám zašleme potvrzovací email s odkazem pro aktivaci účtu. Po kliknutí na tento odkaz bude váš účet aktivní a budete se moci přihlásit. Přihlášení probíhá zadáním vaší emailové adresy a hesla do přihlašovacího formuláře. Po úspěšném přihlášení budete mít přístup ke všem funkcím webu. V případě zapomenutého hesla můžete využít funkci "Zapomenuté heslo", která vám umožní nastavit si nové heslo.

Voyo na zařízeních

Sledujte Voyo na široké škále zařízení! Ať už dáváte přednost sledování na velké obrazovce televize, nebo raději sledujete filmy a seriály na cestách na mobilu či tabletu, Voyo vám to umožní. Aplikace Voyo je dostupná pro chytré televize Samsung, LG, Panasonic, Sony a Philips. Pokud vaši televizi nepodporuje aplikace Voyo, nezoufejte! Voyo můžete sledovat i přes Apple TV, Chromecast nebo AirPlay. Pro pohodlné sledování na cestách si stáhněte aplikaci Voyo do vašeho chytrého telefonu s operačním systémem Android nebo iOS, případně sledujte Voyo přímo ve webovém prohlížeči.

Zrušení Voyo

Po měsících spekulací a nejistot je to oficiální: streamovací služba Voyo končí. Nova, provozovatel Voyo, se rozhodl platformu ukončit a přesunout veškerý svůj obsah pod křídla mezinárodního giganta, se kterým již delší dobu spolupracuje. Pro stávající předplatitele Voyo to znamená automatický přechod k nové platformě, kde najdou nejen oblíbené pořady z Voyo, ale i mnohem širší nabídku filmů, seriálů a dokumentů. Přesný termín ukončení Voyo a detaily migrace k nové platformě budou teprve oznámeny.

Často kladené dotazy

Máte otázky? To je v pořádku! Tady jsou odpovědi na ty nejčastější:

Co když zapomenu heslo?

Bez obav, heslo si můžete snadno obnovit kliknutím na "Zapomenuté heslo?" na přihlašovací stránce.

Je používání vašich služeb zdarma?

Nabízíme jak bezplatné, tak i placené služby. Více informací o našich tarifech najdete na stránce "Ceník".

Jak vás můžu kontaktovat s dotazem?

Náš tým podpory je vám k dispozici 24/7. Napište nám na email info@domena.cz nebo zavolejte na číslo +420 123 456 789.

Doufáme, že jsme zodpověděli vaše otázky. Pokud máte další, neváhejte se na nás obrátit.

Publikováno: 17. 06. 2024

Kategorie: technologie

Autor: aloisjirasek

Tagy: voyo aktivace | jak aktivovat službu voyo