TOP FIGHT: Drsná krása bojových sportů v akci

Top Fight

Co je Top Fight?

Moderní sportovní klub a profesionální gym v Praze se zaměřením na bojové sporty a fitness.

Nabízíme širokou škálu tréninkových programů pro všechny úrovně, od začátečníků až po profesionální bojovníky.

 • MMA
 • Thajský box
 • K1
 • Box
 • Grappling
 • Brazilské jiu-jitsu

Tréninky vedou zkušení trenéři - aktivní nebo bývalí bojovníci. Přátelská a motivující atmosféra.

Moderní a plně vybavené zázemí, strategické místo v Praze s dobrou dostupností MHD.

Top Fight - ideální místo pro bojové sporty, zlepšení kondice i zábavnou formu cvičení.

Historie klubu Top Fight

Sportovní klub Top Fight vznikl z vášně pro bojové sporty a touhy vytvořit místo, kde by se mohli sportovci všech úrovní věnovat svému snu. Od skromných začátků v malé tělocvičně se klub vypracoval na jeden z nejrespektovanějších bojových klubů v České republice.

Zakladatelé klubu, sami zkušení bojovníci, kladli od počátku důraz na kvalitní trenérské zázemí a individuální přístup ke každému členovi. Díky tomu se Top Fight stal domovem pro širokou škálu sportovců, od úplných začátečníků až po ostřílené profesionály.

Klub se specializuje na různé bojové styly, jako je MMA, box, thajský box, K1 a grappling. Pravidelně pořádá tréninky pro všechny věkové kategorie a výkonnostní úrovně. Kromě toho se Top Fight aktivně účastní a pořádá prestižní bojové galavečery, které přitahují pozornost fanoušků bojových sportů z celé země.

V průběhu let se klub Top Fight stal synonymem pro kvalitu, profesionalitu a vášeň pro bojové sporty. Jeho členové dosahují vynikajících výsledků na domácí i mezinárodní scéně a klub se může pochlubit řadou titulů a ocenění.

Disciplíny Top Fight

Sportovní klub Top Fight se zaměřuje na komplexní rozvoj bojových dovedností a fyzické kondice. Nabízí širokou škálu disciplín, které uspokojí jak zkušené bojovníky, tak úplné začátečníky. Mezi nejoblíbenější disciplíny patří:

 • Thajský box: Tvrdý a dynamický bojový styl, který využívá údery pěstmi, kopy nohama, koleny a lokty.
 • MMA (Mixed Martial Arts): Kombinuje prvky různých bojových umění, jako je thajský box, brazilské jiu-jitsu, wrestling a box.
 • Brazilské jiu-jitsu: Grapplingové umění, které se zaměřuje na boj na zemi s cílem donutit soupeře vzdát se pomocí pák a škrcení.
 • Box: Klasický bojový sport, ve kterém se používají pouze údery pěstmi.
 • Kickbox: Dynamický bojový styl, který kombinuje prvky boxu a karate.

Kromě výše zmíněných disciplín nabízí Top Fight také kondiční tréninky, které jsou zaměřené na rozvoj síly, vytrvalosti, rychlosti a flexibility. Tréninky vedou zkušení trenéři, kteří kladou důraz na individuální přístup ke každému členovi. Cílem klubu je vytvořit přátelské a motivující prostředí, kde se každý může zlepšovat a dosahovat svých cílů.

top fight

Známí bojovníci Top Fight

Sportovní klub Top Fight se pyšní řadou talentovaných a úspěšných bojovníků, kteří se prosadili na domácí i mezinárodní scéně. Mezi nejznámější tváře patří bezpochyby Jiří Procházka, bývalý šampion organizace Rizin a současný reprezentant UFC. Jeho agresivní styl boje a nekompromisní postoje z něj udělaly miláčka fanoušků. Dalším z řady elitních bojovníků je David Dvořák, který se může pochlubit bohatými zkušenostmi z organizací jako UFC a Oktagon MMA. Jeho silnou stránkou je všestrannost a schopnost ukončit soupeře jak v postoji, tak na zemi. Nesmíme zapomenout ani na talentovanou generaci mladých bojovníků, kteří se teprve derou na vrchol. Patří mezi ně například Matěj Peňáz, který se prezentuje atraktivním bojovým stylem a sbírá jeden úspěch za druhým. Tito a další bojovníci Top Fighu dokazují vysokou úroveň českého MMA a slibují napínavou podívanou pro všechny fanoušky bojových sportů.

Úspěchy klubu Top Fight

Sportovní klub Top Fight se pyšní řadou úspěchů na domácí i mezinárodní scéně. Jeho svěřenci se pravidelně umisťují na stupních vítězů v různých bojových sportech, jako je MMA, K-1, Muay Thai a box. Klub vychoval několik mistrů republiky a reprezentantů České republiky, kteří se prosazují i na prestižních světových turnajích. Mezi největší hvězdy klubu patří například Jan Blachowicz, Jiří Procházka a David Dvořák. Tito bojovníci se dokázali prosadit v nejtvrdší konkurenci a získat tituly v organizacích UFC a KSW. Úspěchy klubu Top Fight jsou důkazem kvalitní tréninkové práce a profesionálního zázemí, které klub svým sportovcům poskytuje. Díky tomu se klub řadí mezi absolutní špičku v České republice a buduje si silné jméno i v zahraničí.

Tréninkový program Top Fight

Nabízíme tréninkový program Top Fight pro všechny úrovně pokročilosti, od začátečníků až po zkušené bojovníky. Ať už se chcete připravovat na soutěže, zlepšit svou fyzičku, nebo se jen naučit bránit, u nás jste na správném místě.

Náš tým zkušených trenérů vás provede všemi aspekty bojových sportů, jako je box, kickbox, MMA, grappling a brazilské jiu-jitsu.

top fight

Klademe důraz na individuální přístup ke každému členovi a přizpůsobujeme tréninky jeho potřebám a cílům. Věříme, že každý má potenciál dosáhnout skvělých výsledků, ať už jsou jeho ambice jakékoli.

Kromě technické a fyzické přípravy se zaměřujeme i na rozvoj taktických dovedností a psychické odolnosti, které jsou v bojových sportech klíčové.

Tréninky probíhají v moderně vybaveném gymu s profesionálním zázemím. Máme k dispozici ring, klece, žíněnky a veškeré potřebné vybavení pro komplexní trénink. Pravidelně pořádáme také semináře a workshopy s předními českými i zahraničními trenéry a bojovníky.

Přidejte se k nám a staňte se součástí komunity Top Fight, kde najdete nejen kvalitní trénink, ale i nové přátele a motivaci pro dosahování vašich cílů.

Trenéři a vedení Top Fight

V Top Fightu věříme, že za každým šampionem stojí skvělý trenérský tým. Naši trenéři jsou zkušení profesionálové s bohatou sportovní minulostí a mezinárodními certifikacemi. Nejde jim jen o fyzickou přípravu, ale i o rozvoj taktiky, mentální odolnosti a bojovného ducha. Jsou to mentoři, kteří vedou naše svěřence k dosažení jejich maximálního potenciálu. Ať už jste zkušený bojovník, nebo teprve začínáte, v Top Fightu najdete trenéra, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Kromě trenérů máme i silný tým lidí, kteří se starají o chod celého klubu. Manažeři, fyzioterapeuti, nutriční specialisté a další profesionálové zajišťují, aby naši sportovci měli k dispozici prvotřídní zázemí a veškerou podporu, kterou potřebují. V Top Fightu jsme jedna velká rodina, která táhne za jeden provaz.

Kontaktní informace Top Fight

Pro veškeré informace o trénincích, členství v klubu nebo jakýchkoli dotazech týkajících se bojových sportů se na nás neváhejte obrátit.

Porovnání sportovních klubů
Klub Disciplíny Počet šampionů Rok založení
Top Fight MMA, K-1, Box 3 2010
Lan na Group Praha MMA, BJJ, Grappling 5 2005

Náš tým zkušených trenérů a nadšenců do bojových umění je vám plně k dispozici.

Můžete nás zastihnout telefonicky, emailem nebo se zastavit osobně v našem gymu v srdci Prahy. Sledujte nás také na sociálních sítích, kde pravidelně zveřejňujeme novinky, fotky z tréninků a informace o chystaných akcích. Těšíme se na vás!

top fight

Sociální sítě Top Fight

Sportovní klub Top Fight si vydobyl pevnou pozici v bojových sportech a těší se velké oblibě i na sociálních sítích. Fanoušci bojových umění zde najdou aktuální informace o trénincích, zápasech a bojovnících. Top Fight pravidelně zveřejňuje fotografie a videa z tréninků, které přibližují atmosféru a dřinu, kterou si bojovníci procházejí. Sledující se tak mohou podívat do zákulisí a poznat své oblíbené bojovníky i z jiné stránky.

Velkou pozornost si zaslouží i živé přenosy zápasů, které Top Fight na svých sociálních sítích nabízí. Fanoušci tak mají možnost sledovat zápasy v reálném čase a prožívat napětí a emoce spolu s bojovníky. Po zápasech nechybí ani rozhovory s vítězi a další zajímavosti ze světa bojových sportů. Sociální sítě se tak staly nedílnou součástí Top Fight a přispívají k popularizaci bojových sportů i samotného klubu.

Fotogalerie Top Fight

Sportovní klub Top Fight se pyšní bohatou historií plnou nezapomenutelných zápasů a talentovaných bojovníků. Naše fotogalerie vám přináší jedinečnou možnost nahlédnout do světa adrenalinu, bojovnosti a sportovního ducha. Projděte si snímky zachycující vrcholné momenty z našich akcí, emoce bojovníků i napjatou atmosféru v hledišti.

Na fotografiích najdete známé tváře Top Fight, jakož i nadějné talenty, kteří se teprve derou na vrchol. Každá fotografie vypráví svůj vlastní příběh o píli, odhodlání a touze po vítězství. Věříme, že vám naše fotogalerie zprostředkuje alespoň zlomek atmosféry, která na akcích Top Fight panuje, a motivuje vás k návštěvě některého z našich nadcházejících turnajů. Přijďte nám fandit a zažijte neopakovatelnou atmosféru na vlastní kůži!

Články o Top Fight

Moderní sportovní klub zaměřený na bojové sporty a funkční trénink.

Nabízíme širokou škálu tréninkových programů pro všechny úrovně - od začátečníků až po profesionály. Naše kurzy zahrnují MMA, box, kickbox, thajský box, grappling, brazilské jiu-jitsu a funkční trénink.

V Top Fight si zakládáme na přátelské a motivující atmosféře. Náš tým zkušených trenérů vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Přidejte se k nám a staňte se součástí naší komunity!

Rozhovory s bojovníky

V rámci turnaje Top Fight se nám naskytla jedinečná příležitost vyzpovídat některé z bojovníků, kteří se chystají vstoupit do klece a předvést své umění. Jejich odhodlání a vášeň pro bojové sporty byly hmatatelné.

top fight

Jeden z nejočekávanějších zápasů večera obstará Jan Vémola, který se utká s Alexem Lohonnem. Vémola, známý svou nekompromisní silou a agresivním stylem boje, nám v rozhovoru prozradil, že se na zápas připravoval s maximálním nasazením a věří si na vítězství. Lohonne, zkušený slovenský bojovník, naopak sází na svou rychlost a techniku.

Dalším zajímavým duelem bude střetnutí mezi Davidem Dvořákem a Iljou Škondričem. Dvořák, talentovaný český postojář, se bude snažit navázat na své předchozí úspěchy a potvrdit svou dominanci v lehké váze. Škondrič, zkušený slovenský fighter, však rozhodně nebude snadným soupeřem.

Turnaj Top Fight slibuje napínavé souboje a skvělou podívanou pro všechny fanoušky bojových sportů. Věříme, že rozhovory s bojovníky vám pomohou nahlédnout do jejich myšlení a lépe si vychutnat atmosféru turnaje.

Partneři klubu Top Fight

Klub Top Fight se může pochlubit silnou sítí partnerů, kteří sdílejí naši vášeň pro bojové sporty a podporují rozvoj mladých talentů. Jsme vděční za důvěru a podporu od každého z nich.

Proč si vybrat Top Fight?

Hledáte místo, kde se naučíte bránit, zlepšíte si fyzičku a potkáte skvělé lidi? V tom případě je Top Fight tou správnou volbou.

Náš sportovní klub nabízí širokou škálu bojových sportů pro všechny úrovně – od úplných začátečníků až po zkušené bojovníky. Naše trenérské zázemí tvoří zkušení profesionálové, kteří se vám budou individuálně věnovat a pomohou vám dosáhnout vašich cílů. V Top Fightu si můžete vybrat z mnoha bojových stylů, jako je MMA, box, thajský box, brazilské jiu-jitsu a další. Pravidelné tréninky vám pomohou zlepšit fyzickou kondici, sílu, vytrvalost, koordinaci a sebeobranu.

Kromě toho je Top Fight místem s přátelskou a motivující atmosférou. Poznáte zde nové lidi se stejnými zájmy a stanete se součástí naší komunity.

Přijďte si vyzkoušet trénink zdarma a přesvědčte se sami, proč je Top Fight tou nejlepší volbou pro váš osobní rozvoj a sportovní vyžití.

Publikováno: 03. 07. 2024

Kategorie: sport

Autor: aloisjirasek

Tagy: top fight | informace o sportovním klubu top fight