Pánské kšiltovky

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:
Řadit: od nejlevnějšího od nejdražšího od nejnovějšího
Žádný produkt neodpovídá zadaným parametrům.

Pánské kšiltovky

Pánské čepice, tedy spíše moderní kšiltovky jsou už nedílnou součástí outfitu každého mladého borce. Je potřeba být skutečně vybaven a mít v zásobě několik variant, které ti budou ladit s mikinou či bundou, kterou máš právě na sobě.
Klasikou je černá kšiltovka, kterou můžeš nosit ke všemu, ale člověk chce být originální, tak by neměl nosit něco fádního, ale vždy si najít nějakou čepici, která ho odliší. Pánské kšiltovky jsou vhodné jako dárek pro syna nebo dárek pro manžela, pokud je zvyklý nosit čepici.
Máme dva druhy pánských kšiltovek - síťované a plné. Každý má rád něco jiného a v létě člověk často ocení spíše síťovanou kšiltovku, na zimu bych já osobně dával přednost plné kšiltovce, která funguje i jako zimní čepice. Uši vám sice naše kšiltovka nezahřeje, ale důležité je být stylový a těch pár metrů venku člověk nějak přeběhne.
My nabízíme pouze snapback kšiltovky (ty se zapínáním vzadu), kterým se tak říká z anglického snap (cvaknout) díky plastovému zapínání, který vydává charakteristické cvaknutí.

Nahorů