TRIČKA V AKCI

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:
Řadit: od nejlevnějšího od nejdražšího od nejnovějšího
Žádný produkt neodpovídá zadaným parametrům.

TRIČKA V AKCI

Výprodej pánský triček na jednom místě. U nás si skutečně vybere každý. Do této kategorie dáváme ta trička, která už máme pouze v jedné nebo ve 2 velikostech, zlevňujeme je na polovinu a děláme klasický výprodej pánských triček.
Pokud si zde nevyberete, nezoufejte, levná pánská trička máme i v klasické kategorii triček, kde si můžete různě filtrovat, řadit a třídit svá oblíbená trička.
Sleva na pánská trička je u nás prakticky automatická. Všechna trička, která už nemáme ve všech velikostech automaticky zařazujeme do výprodeje a dáváme jim ikonku sleva na trička. Máte tak jasný přehled o tom, jaké tričko je ve slevě, a které není.
Samozřejmě je vhodné trička zkombinovat i s mikinou či kalhotami, ale to už necháme na vás. Pro nás je důležité rychle tato trička prodat, abychom mohli naskladnit nové modely z daného roku nebo ročního období. Slevové akce tak děláme jak na zima, tak i na jaře a na podzim. V létě obvykle slevy na trička neposkytujeme, protože máme velké zásoby. Zlevněná pánská trička tak najdete práve u nás a právě teď. Jste na správné místě. A pokud skutečně hledáve výprodej pánských triček, jste tu správně.

Nahorů