Vše o nákupu a reklamaci

Doprava a převzetí zboží

1) Balíková přeprava GEIS

Spolehlivé doručení soukromou společností GEIS
GEIS kurýr Vám předem zavolá a domluví si s Vámi přesný čas doručení zásilky. Doručení zásilky probíhá na Vámi zvolené adrese.
Pří objednání zásilky na Slovensko platíte za zboží v Eurech (v případě dobírky).

  • Cena: 99 Kč

2) Česká pošta / balík do ruky

Nejoblíbenější český dopravce. Můžete volit v kombinaci s dobírkou, platbou na účet, platbou online či kartou. Česká pošta má svá pozitiva i negativa, ale stále patří ke spolehlivým dopravcům, které využíváme.

  • Cena: 139 Kč

3) Zásilkovna / osobní odběr / síť výdejních míst

Svou objednávku z eshopu si běžně můžete vyzvednout už druhý den na výdejním místě, které si vyberete. Pomocí Zásilkovny si můžete zboží vyzvednout na vámi zvoleném místě přímo ve vašem městě. V ČR je již více než 600 odběrných míst.

  • Cena: 69 Kč

4) IN TIME (pouze Slovensko)

INTIME kurýr Vám předem zavolá a domluví si s Vámi přesný čas doručení zásilky. Doručení zásilky probíhá na Vámi zvolené adrese.
Pří objednání zásilky na Slovensko platíte za zboží v Eurech (v případě dobírky).

  • Cena: 199 Kč (cca 7 EUR)


Způsob platby

1) Dobírka

Za zboží zaplatíte v hotovosti až při převzetí zásilky (při doručení zboží na Slovensko platíte v Eurech).

  • Cena: 39 Kč


2) Bankovní převod - předplatba

Za zboží zaplatíte předem z bankovního účtu. Po dokončení objednávky Vám na e-mail odešleme instrukce pro úspěšné provedení platby. Při převzetí zásilky nic neplatíte.

  • Cena: Zdarma


3) Platba kartou

Pro velký zájem jsme připravili i možnost platby kartou. Jde o standardní platební bránu. Jde o zabezpečenou platbu přes poskytovatele, kdy my jako eshop nemáme k datům žádný přístup a pouze získáme platbu s daným variabilním symbolem. Provozovatelm naší platební brány je dlouhodobě zavedená společnost Comgate.
  • Cena: Zdarma
Nahorů