Vše o nákupu a reklamaci

Dnes, 15.3.2017 jsme spustili affiliate program na pánskou módu. Pokud nevíte, co to affiilate marketing je, podívejte se na Wikipedii zde.


Náš provizní program funguje velice jednoduše, zaregistrujete se ZDARMA, umístíte na svůj web svůj affiliate odkaz a když někdo přes tento odkaz nakoupí, vy máte provizi. Více o našem programu na


www.spoluprace.taxido.cz
 

#AffiliatePanskaModa
#AffiliateModa
#AffiliateFashion
#ProvizniProgramModa
#ProvizeZaProdejMody

Affiliate program pro pánskou a dámskou módu, který nabízíme, je velice oblíbený. Často jsou našimi affiliate partnery naši zákazníci, kteří dále doporučují náš eshop dál svým známým a tím vlastně i sami sobě vydělávají peníze. Doporučit můžete naše produkty jak v emailu, tak na facebooku či na své vlastní stránce či youtube kanálu. Affiliate se dá aplikovat kdekoliv.
Pokud si nevíte rady, napište si na info@taxido.cz o detailní informace či radu o pomoc. Náš partnerský affiliate program na módu je velice úspěšný a naši partneři si mohou vydělat slušné sumy, protože oblečení nakupujeme každý z nás. Affiliate móda je spojení, které k sobě patří. Líbí se vám naše produkty? Ano? Tak proč si s námi nepřivyděláte nějaké peníze. Je to opravdu snadné, stačí se zaregistrovat na spoluprace.taxido.cz, získáte vlastní přístup do aplikace, kde je vše vysvětleno do detailu. Máte připravené reklamní prvky, xml feed a odkazy, které je možné umístit na váš web, blog či facebook. Je to opravdu snadné. Prodávat pomocí affiliate marketingu je jednoduché a zvládne ho každý.
Několik našich partnerů jsou maminky na mateřské dovolené, které třeba doporučí naše zboží na nějakém fóru, umístí tam svůj affiliate odkaz a každý, kdo přes tento odkaz nakoupí, vydělá dané mamince peníze. 

Nahorů