Ovládněte svůj Huawei Band 7 s těmito aplikacemi!

Huawei Band 7 Aplikace

Bluetooth 5.0: Rychlé a stabilní spojení

Huawei Band 7 se pyšní nejnovější verzí Bluetooth 5.0, která přináší rychlejší a stabilnější spojení s vaším telefonem. Díky tomu si užijete plynulý přenos dat pro notifikace, ovládání hudby a další funkce bez zbytečného čekání. Ať už používáte aplikaci Huawei Zdraví pro sledování vašich sportovních aktivit nebo jinou aplikaci pro zařízení Huawei Band 7, Bluetooth 5.0 zaručí bezproblémovou komunikaci.

Zapoměňte na výpadky signálu a zdlouhavé synchronizace. S Bluetooth 5.0 je spojení mezi vaším telefonem a Huawei Band 7 silnější a spolehlivější i na delší vzdálenost. Užijte si svobodu pohybu a mějte svá data vždy po ruce.

Huawei TruSleep: Monitoring spánku

Huawei Band 7 přichází s funkcí monitorování spánku s názvem Huawei TruSleep. Tato technologie využívá chytré algoritmy a analýzu srdečního tepu k zaznamenávání a analýze vašeho spánkového cyklu. Díky tomu získáte detailní přehled o délce a kvalitě vašeho spánku. Aplikace Huawei Health, dostupná pro zařízení s operačním systémem Android a iOS, vám zobrazí informace o fázích spánku, včetně lehkého spánku, hlubokého spánku a REM fáze. Kromě toho vám aplikace poskytne personalizovaná doporučení, jak zlepšit vaše spánkové návyky a dosáhnout kvalitnějšího odpočinku. Huawei TruSleep dokáže rozpoznat i případné spánkové poruchy, jako je syndrom neklidných nohou nebo spánková apnoe, a upozornit vás na ně. Díky tomu můžete včas vyhledat lékařskou pomoc a zlepšit tak své celkové zdraví a pohodu.

TruSeen 4.0: Měření tepu 24/7

Huawei Band 7 přichází s technologií TruSeen 4.0, která umožňuje nepřetržité sledování srdečního tepu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Tato technologie využívá kombinaci inovativních optických čoček, algoritmů zpracování dat a umělé inteligence pro dosažení vysoké přesnosti měření. Díky TruSeen 4.0 vám Huawei Band 7 poskytuje detailní přehled o vašem srdečním tepu během dne i noci, ať už odpočíváte, sportujete nebo spíte.

Aplikace Huawei Health, která je kompatibilní s Huawei Band 7, vám umožňuje sledovat data o vašem srdečním tepu v přehledných grafech a tabulkách. Můžete si prohlížet průměrnou tepovou frekvenci, minimální a maximální hodnoty a trendy v čase. Aplikace vám také poskytne upozornění, pokud váš srdeční tep překročí nastavené limity. Díky těmto informacím můžete lépe porozumět svému zdraví a kondici a upravit si svůj životní styl pro dosažení optimálních výsledků.

SpO2: Kontrola okysličení krve

Huawei Band 7 je skvělý fitness tracker, který nabízí sledování SpO2, funkci, která měří hladinu kyslíku v krvi. To je důležité pro celkové zdraví a pohodu. Nízká hladina kyslíku v krvi může vést k únavě, závratím a dalším zdravotním problémům.

huawei band 7 aplikace

Huawei Band 7 používá k měření SpO2 technologii červeného a infračerveného světla. Snímače na zadní straně zařízení vysílají světlo do vašeho zápěstí a měří množství světla, které prochází. Na základě těchto informací dokáže Band 7 vypočítat vaši hladinu SpO2.

Aplikace Huawei Health, která se používá s Huawei Band 7, vám umožňuje sledovat vaši hladinu SpO2 v průběhu času. To vám může pomoci identifikovat trendy a vzory a zjistit, zda se u vás nevyskytují nějaké problémy. Aplikace také nabízí možnost nastavit si upozornění, která vás upozorní, pokud vaše hladina SpO2 klesne pod určitou úroveň.

Sledování SpO2 je užitečná funkce, která vám může poskytnout cenné informace o vašem zdraví. Pokud máte obavy o svou hladinu kyslíku v krvi, poraďte se se svým lékařem.

Akcelerometr: Počítání kroků a vzdálenosti

Huawei Band 7 je skvělým příkladem chytrého náramku, který využívá akcelerometr k měření vašich kroků a ušlé vzdálenosti. Tento malý senzor uvnitř náramku detekuje pohyby vašeho zápěstí a převádí je na data, která vidíte v aplikaci Huawei Health na vašem telefonu. Aplikace pro Huawei Band 7, jako je Huawei Health, vám pak zobrazí přehledné statistiky o vašem pohybu.

Huawei Band 7 a aplikace Huawei Health vám umožňují nastavit si denní cíle kroků a sledovat váš pokrok v reálném čase. Můžete také sledovat, kolik kalorií jste spálili, a porovnávat své výsledky s přáteli. Kromě počítání kroků a vzdálenosti dokáže akcelerometr v Huawei Band 7 rozpoznat i různé sportovní aktivity, jako je běh, chůze nebo jízda na kole. Díky tomu získáte přesnější informace o svém tréninku a spálených kaloriích.

Ať už chcete zlepšit svou fyzickou kondici nebo jen sledovat svou každodenní aktivitu, Huawei Band 7 a aplikace Huawei Health vám s tím pomohou. Akcelerometr v tomto chytrém náramku je spolehlivým nástrojem pro sledování vašich kroků a vzdálenosti, a to vše v kombinaci s uživatelsky přívětivou aplikací.

Gyroskop: Detekce pohybu

Huawei Band 7 je vybavený senzorem, který se jmenuje gyroskop. Tenhle malý zázrak technologie umožňuje Bandu 7 sledovat pohyb a orientaci v prostoru. Díky gyroskopu dokáže Band 7 přesně měřit vaše sportovní aktivity, jako je běh, chůze nebo jízda na kole.

huawei band 7 aplikace

Gyroskop je klíčový i pro sledování spánku. Dokáže rozpoznat, kdy se v noci převalujete, a na základě toho vyhodnotit kvalitu vašeho spánku. A to není všechno! Aplikace pro Huawei Band 7, ať už je to Huawei Zdraví nebo jiná kompatibilní aplikace, využívají data z gyroskopu k poskytování dalších užitečných funkcí.

Můžete třeba ovládat hudbu v telefonu pouhým otočením zápěstí nebo si nastavit upozornění na dlouhé sezení. Gyroskop v Huawei Band 7 otevírá dveře k chytrému a aktivnímu životnímu stylu.

Notifikace: Zprávy a hovory na zápěstí

Huawei Band 7 vám umožní zůstat v obraze bez nutnosti neustále kontrolovat telefon. Díky chytrým notifikacím uvidíte příchozí hovory, SMS zprávy a upozornění z aplikací přímo na zápěstí. Už vám tak neunikne žádná důležitá zpráva ani hovor, i když budete mít telefon v kapse nebo kabelce.

Pro nastavení notifikací stačí spárovat váš Huawei Band 7 s aplikací Zdraví (Huawei Health) v telefonu. V aplikaci si pak můžete jednoduše vybrat, ze kterých aplikací chcete dostávat upozornění. Můžete si také nastavit, zda chcete dostávat notifikace vibracemi, zvukovým signálem nebo oběma způsoby.

Huawei Band 7 zobrazuje obsah notifikací, včetně emotikonů. Díky přehlednému rozhraní a české lokalizaci si snadno a rychle přečtete, co je nového.

Huawei Band 7 vám usnadní každodenní život a umožní vám zůstat v kontaktu s blízkými i bez neustálého sledování telefonu.

Ovládání hudby: Přehrávání a pauza

S chytrým náramkem Huawei Band 7 máte ovládání hudby na dosah ruky. Už žádné vytahování telefonu z kapsy jen proto, abyste přepnuli písničku nebo upravili hlasitost. Stačí pár klepnutí na zápěstí a hudba se přizpůsobí vašemu tempu.

Pro ovládání hudby je nejdříve nutné spárovat váš Huawei Band 7 s chytrým telefonem prostřednictvím aplikace Huawei Zdraví. Po úspěšném spárování a spuštění hudebního přehrávače v telefonu se na displeji náramku automaticky zobrazí ovládací panel hudby.

Zde najdete ikony pro přehrávání a pozastavení hudby, přeskakování na další nebo předchozí skladbu a nastavení hlasitosti. Ovládání je intuitivní a reaguje na každý váš dotyk.

Pamatujte, že aplikace Huawei Zdraví musí běžet na pozadí vašeho telefonu, aby bylo ovládání hudby funkční. V nastavení aplikace si můžete zvolit, zda chcete dostávat upozornění na název přehrávané skladby a interpreta.

S Huawei Band 7 a aplikací Huawei Zdraví se poslech hudby stává ještě pohodlnějším a zábavnějším.

Počasí: Aktuální předpověď

S chytrým náramkem Huawei Band 7 máte počasí vždy po ruce. Aplikace Huawei Zdraví, dostupná pro Android i iOS, vám poskytuje detailní předpověď přímo na zápěstí. Zobrazuje aktuální teplotu, maximální a minimální teploty pro daný den, vlhkost vzduchu, rychlost a směr větru a také pravděpodobnost srážek. Nechybí ani přehledný hodinový vývoj počasí pro následujících 24 hodin a denní předpověď na následující týden. Díky upozorněním na změnu počasí vás už nikdy nepřekvapí déšť ani náhlý pokles teplot. Aplikace pro Huawei Band 7 vám umožňuje nastavit si lokalitu pro předpověď počasí manuálně nebo využít automatickou detekci polohy pomocí GPS vašeho telefonu. Získáte tak vždy přesné a aktuální informace o počasí, ať už jste kdekoli.

huawei band 7 aplikace

Budík: Vibrace pro jemné probuzení

Aplikace Huawei Band 7 vám umožňuje nastavit si vibrace jako budík, což je jemnější způsob, jak se probudit, než hlasitý zvuk. Vibrace jsou dostatečně silné, abyste je cítili, ale nebudou vás rušit, pokud spíte v blízkosti někoho jiného. Můžete si vybrat z různých vibračních vzorců nebo si dokonce vytvořit vlastní.

Aplikace pro zařízení Huawei Band 7 vám dává plnou kontrolu nad nastavením budíku. Můžete si nastavit více budíků pro různé dny v týdnu nebo pro konkrétní události. Můžete si také vybrat, zda chcete, aby budík vibroval pouze jednou, nebo opakovaně, dokud ho nevypnete.

Používání vibrací jako budíku má mnoho výhod. Je to jemnější způsob, jak se probudit, a je to také diskrétnější, pokud spíte v blízkosti někoho jiného. Pokud hledáte způsob, jak se probudit svěží a odpočatí, zkuste použít vibrace jako budík v aplikaci Huawei Band 7.

Stopky a časovač: Praktické funkce

Aplikace Huawei Zdraví pro chytré hodinky Huawei Band 7 nabízí kromě sledování vaší kondice a spánku také užitečné funkce stopek a časovače. Tyto funkce se vám budou hodit v mnoha situacích, ať už potřebujete přesně odměřit čas na tréninku, uvařit vajíčka naměkko nebo si jen na chvíli odpočinout.

Ovládání stopek a časovače na Huawei Band 7 je velmi intuitivní. Stačí pár klepnutí na dotykový displej a můžete začít měřit. Stopky vám umožňují měřit čas s přesností na setiny sekundy a zaznamenávat si jednotlivé mezičasy. To se hodí například při běhu, kdy chcete sledovat svůj progres v jednotlivých kolech. Časovač vám zase pomůže s dodržováním intervalů, například při intervalovém tréninku nebo při vaření.

Aplikace Huawei Zdraví vám umožňuje nastavit si i opakovaný časovač, což se hodí například při cvičení jógy nebo pilates, kde se jednotlivé pozice drží po určitou dobu. Díky propojení s vaším telefonem můžete dostávat upozornění na uplynutí času i na zápěstí, takže vám nic neunikne, ani když zrovna nemáte telefon po ruce.

huawei band 7 aplikace

Najít telefon: Už žádné hledání

S chytrým náramkem Huawei Band 7 už nemusíte panikařit, když nemůžete najít telefon. Díky praktické funkci "Najít telefon" vám Band 7 pomůže váš ztracený telefon snadno lokalizovat. Stačí pár klepnutí na displeji náramku a váš telefon se rozezní hlasitým vyzváněním, i když je v tichém režimu. Tato funkce je dostupná prostřednictvím aplikace Huawei Health, která slouží jako centrum pro správu a nastavení vašeho Huawei Band 7. Aplikace je zdarma ke stažení z Google Play i App Store a nabízí intuitivní rozhraní v češtině. Kromě funkce "Najít telefon" vám aplikace Huawei Health umožňuje sledovat vaše sportovní aktivity, spánek, srdeční tep a mnoho dalšího. Propojení náramku s aplikací je rychlé a bezproblémové. Huawei Band 7 a aplikace Huawei Health tvoří skvělý tým, který vám usnadní život a pomůže vám udržet si přehled o vašem zdraví i vašem telefonu.

Odolnost proti vodě: 5 ATM certifikace

Huawei Band 7 se pyšní odolností proti vodě s certifikací 5 ATM. Co to ale přesně znamená pro běžného uživatele? V praxi to znamená, že náramek bez problému zvládne pot a déšť, sprchování i plavání v bazénu. Pamatujte ale, že odolnost se nevztahuje na slanou vodu nebo horkou vodu, jako je sauna.

Srovnání aplikací pro Huawei Band 7
Funkce Huawei Zdraví Alternativní aplikace 1 (např. Google Fit)
Sledování aktivit (kroky, vzdálenost, kalorie) Ano Ano
Měření tepu Ano Může se lišit podle aplikace
Monitorování spánku Ano Může se lišit podle aplikace
GPS Pouze s telefonem Může se lišit podle aplikace
Upozornění z telefonu Ano Ano
Přizpůsobení ciferníku Ano Může se lišit podle aplikace

Aplikace Huawei Zdraví, která je propojena s vaším Huawei Band 7, vám umožňuje sledovat vaše plavecké aktivity. Můžete si zaznamenávat trasu, uplavanou vzdálenost, spálené kalorie a další užitečné metriky. Aplikace pro Huawei Band 7 vám tak pomáhá udržovat si přehled o vašem tréninku a motivovat vás k lepším výkonům.

huawei band 7 aplikace

Nezapomeňte, že i když je Huawei Band 7 voděodolný, je důležité ho po kontaktu s vodou opláchnout čistou vodou a osušit. Tím prodloužíte jeho životnost a udržíte ho v perfektním stavu.

Výdrž baterie: Až 14 dní na jedno nabití

Huawei Band 7 se může pochlubit působivou výdrží baterie, která dosahuje až 14 dní na jedno nabití. To je skvělá zpráva pro ty, kteří nechtějí svůj fitness tracker neustále nabíjet. Díky energeticky úspornému designu a inteligentnímu softwaru vám Huawei Band 7 poskytne dostatek energie na sledování vašich aktivit, spánku a dalších metrik po celý den, a to i v noci.

Aplikace Huawei Health, která je kompatibilní s Huawei Band 7, dále prodlužuje výdrž baterie díky optimalizované správě oznámení a nastavení. V aplikaci si můžete přizpůsobit, která oznámení se budou zobrazovat na vašem fitness trackeru, a omezit tak spotřebu energie.

Ať už se chystáte na víkendový výlet nebo jen chcete mít jistotu, že vám váš fitness tracker vydrží celý pracovní týden, Huawei Band 7 a aplikace Huawei Health vám poskytnou potřebný klid s vědomím, že vám nedojde energie.

Kompatibilita: Android a iOS zařízení

Huawei Band 7 je skvělý fitness tracker, ale abyste z něj dostali maximum, budete potřebovat aplikaci. Dobrá zpráva je, že Huawei Band 7 je kompatibilní se zařízeními Android i iOS.

Pro Android zařízení si stáhnete aplikaci Huawei Health z obchodu Google Play. Pro iOS zařízení si aplikaci stáhnete z App Store. Obě aplikace jsou zdarma. Po stažení a instalaci aplikace ji spárujete s vaším Huawei Band 7. Proces párování je jednoduchý a intuitivní.

Aplikace vám umožní sledovat vaši aktivitu, spánek, srdeční tep a další metriky. Můžete si také nastavit cíle, sledovat svůj pokrok a soutěžit s přáteli. Aplikace vám také umožňuje přizpůsobit si ciferník vašeho Huawei Band 7 a spravovat upozornění.

Ať už máte zařízení Android nebo iOS, Huawei Band 7 a aplikace Huawei Health vám pomohou žít zdravějším a aktivnějším životním stylem.

Publikováno: 05. 07. 2024

Kategorie: technologie

Autor: aloisjirasek

Tagy: huawei band 7 aplikace | aplikace pro zařízení huawei band 7