Nova Sport 5 a 6 v T-Mobile: Vše, co potřebujete vědět

Nova Sport 5 A 6 Tmobile

Sportovní kanály Nova Sport

Nova Sport jsou prémiové sportovní kanály provozované společností TV Nova. Nabízejí širokou škálu sportovního obsahu, včetně fotbalu, hokeje, tenisu a bojových sportů. Diváci si mohou užít přímé přenosy, záznamy a další sportovní pořady. Nova Sport vysílá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. K dispozici jsou ve vysokém rozlišení (HD) a se zvukem Dolby Digital 5.1. Pro sledování je nutné předplatit si balíček programů u svého televizního operátora.

Nova Sport 5 a 6 v nabídce

Sportovní fanoušci se můžou radovat! Nova Sport 5 a 6, dva nové sportovní kanály, jsou konečně tady. Rozšiřují tak nabídku sportovních přenosů pro všechny nadšence. Na co se můžete těšit? Nova Sport 5 a 6 přináší zápasy NBA, hokejové ligy NHL, fotbalové UEFA Evropské konferenční ligy a další. Pro fanoušky bojových sportů je tu UFC. Nové kanály jsou dostupné u vybraných operátorů.

Obsah Nova Sport 5 a 6

Nova Sport 5 a 6 jsou placené sportovní kanály od Nova Sport. Přinášejí další porci živých přenosů a sportovních událostí, které se nevejdou na Nova Sport 1, 2, 3 a 4. Fanoušci se můžou těšit na fotbalové ligy jako je LaLiga, Bundesliga a Ligue 1, dále tenisové turnaje ATP a WTA, basketbalovou Euroligu a NBA, hokejovou NHL a další sporty jako je florbal, házená nebo bojové sporty. Konkrétní program vysílání se liší a je dobré ho sledovat na webových stránkách Nova Sport nebo v televizním programu.

Cena a dostupnost programů

Programy se liší cenou i dostupností. Některé jsou zdarma, jiné placené. Některé jsou dostupné online, jiné je potřeba stáhnout a nainstalovat. Placené programy obvykle nabízejí více funkcí a lepší podporu. Zdarma dostupné programy naopak umožňují vyzkoušet si funkcionalitu před případnou investicí do placené verze. Před výběrem programu je důležité zvážit své potřeby a finanční možnosti.

Sledování na různých zařízeních

Sledujte své oblíbené filmy a seriály kdekoli a kdykoli. Naše služba vám umožňuje plynulé přepínání mezi různými zařízeními bez přerušení. Začněte sledovat na telefonu cestou do práce a pokračujte doma na televizi. Podporujeme širokou škálu zařízení, včetně chytrých telefonů, tabletů, počítačů, chytrých televizí a herních konzolí. Ať už jste kdekoli, zábava je vždy na dosah ruky.

Zákaznická podpora T-Mobile

T-Mobile nabízí několik kanálů pro kontaktování zákaznické podpory. Zákazníci mohou volat na bezplatnou linku, psát na online chat, posílat dotazy emailem nebo využít samoobslužnou sekci na webových stránkách T-Mobile. V samoobsluze najdou odpovědi na často kladené otázky, návody a možnost správy služeb. Pro řešení složitějších problémů je vhodné kontaktovat operátora telefonicky nebo přes online chat.