Nakupte oblečení pro vaši partnerku. Značka: snadno a rychle

Nákup dámského kabátu či bundy na první pohled vypadá velmi komplikovaně a pro mnohé muže představuje téměř nesplnitelný úkol. Nenechte se mýlit, v našem internetovém butiku Taxido pořídíte kvalitní a moderní dámské oděvy, které vaši partnerku nadchnou!

Správná velikost? Žádný problém!

Díky tabulkám s velikostmi, které najdete u každého oděvu v naší nabídce, jednoduše vyberete správnou velikost. Pouze důkladně přeměříte sako či bundu podobného střihu, až vaše manželka nebude doma, a vyhledáte odpovídající velikost v naší tabulce. Radost jí nepochybně udělá tmavě modrý kabát Alice, který dokonale zdůrazní její křivky, nebo nápaditá elegantní bunda Claire v úchvatné červené barvě. V jejím šatníku si určitě najde stálé místo i modré dámské sako Julie. V případě volnějších dámských svetrů a mikin je situace ještě jednodušší. Mnohdy se jedná o kousky, u kterých vaše partnerka ani nepozná, že jste zcela přesně netrefil její velikost. Takový je například skvěle kombinovatelný svetr Samantha v módní šedé barvě či pohodlná hřejivá dámská mikina Coco s praktickou kapucí.Pak už záleží jen na vás, jaký model či barevnou variantu zvolíte. Řídit se opět můžete šatníkem vaší partnerky. Podívejte se, jaké barvy převažují v její skříni a jaké barvy jí podle vás nejvíce sluší.
 

Dárkový poukaz: jednoduché řešení, které potěší

Pokud si však na výběr oděvu pro vaši manželku netroufáte, máme pro vás ideální řešení v podobě dárkového poukazuv různých hodnotách. Dárkové voucheryjsou v poslední době velmi oblíbené, neboť jsou vhodným dárkem pro každého. Ale ne všechny dárkové poukazy potěší. Pokud však vaší partnerce koupítedárkový poukaz, určitě bude nadšená! Krásný dárkový poukazz naší nabídky stačí vložit do pěkné obálky a dárek, který bude mít zaručeně úspěch, je na světě.

 


Zaručené tipy na stylové dárky:

 

Nádherný dámský kabát Ninel v oslnivé červené barvě
Stylová sportovní bunda Daisy ideální na volný čas
Elegantní dámský svetr Lola volného střihu
Originální dámská mikina Eva v nápadité barevné kombinaci
Nadčasové dámské sako Blake vhodné na každou příležitost


Zpět do magazínu
Nahorů