Jak vybrat pánskou tašku

1.12.2016 Kufříky se už nenosí, frčí pánské tašky, tedy aspoň tak to tvrdí v článku deníku z Wall Street Journal. Jejich prodej rok od roku stoupá. Již dnes je preferuje polovina mužů. Vybrat si tu pravou je však celkem věda. Pánská taška musí splňovat celou řadu kritérií. Musí být designově zajímavá, kvalitní, praktická, vysoce funkční a pohodlná. Pomůžeme vám vybrat si tu správnou pánskou tašku.

=== Stylové tašky v našem eshopu - skladem a okamžitě k odběru ===

Jak si vybrat tu správnou pánskou tašku

1.    Rozhodujícím faktorem pro výběr pánské tašky je skutečnost, k jakému účelu ji máte v plánu užívat. Hledáte tašku do práce, školy, kanceláře, běžné nošení, sportování anebo snad cestování?
2.    Otevřete svůj šatník a podívejte se na své oblečení. V jakém stylu se oblékáte? Podle toho pak zvolte styl i barvu tašky. Pro výběr barvy může být rozhodující také třeba roční období.
3.    Co všechno budete v tašce nosit? Máte představu, co by se do ní všechno mělo vlézt? Jak by tedy měla být asi velká a kolik by toho měla unést.
4.    Pánská taška může být vyrobena z různých materiálů, s kůží však nikdy nešlápnete vedle. Pravda, kožené kabelky jsou příliš drahé, a proto si je nemůže každý dovolit, pak tedy můžete zkusit jiný moderní materiál. Velmi kvalitní jsou i různé textilie, semiš, nylon a tvíd.
5.    Taška by měla korespondovat s vašimi svrchním oděvy (kabáty, bundami, svetry). Buď se budete držet monochromatického konceptu anebo si budete hrát a půjdete do kontrastu.

 
=== Verona - nejoblíbenější taška našeho eshopu ===
 


6.    Zvažte, zda by nebylo dobré, aby vaše taška nebyla vodotěsná.
7.    Pokud máte v plánu mít tašek několik, jistě si můžete dovolit i nějakou velice módní tašku na jednu sezónu, ale jinak vám doporučuji zvolit si tašku nadčasovou, kterou budete moci nosit několik let.
8.    Vybírejte tašku tak, aby vám skvěle seděla na rameni, netlačila vás tam a nepadala vám z něj. Popruh by proto měl být dostatečně široký.

=== Tašky přes rameno - ty nikdy nezradí ===


Zpět do magazínu
Nahorů