Insportline Incondi T400i: Běháme doma s grácií i silou

Insportline Incondi T400I

Představení běžeckého pásu

Běžecký pás inSPORTline InCondi T400i je ideální volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní a spolehlivý stroj pro domácí trénink. Díky svému výkonnému motoru a robustní konstrukci zvládne i náročnější uživatele. Pojďme se na tento model podívat blíže. InCondi T400i disponuje motorem o výkonu 2,5 HP, který umožňuje běh rychlostí až 16 km/h. Nabízí také elektronické nastavení sklonu do 12%, čímž si snadno simulujete běh do kopce a zintenzivníte trénink. Běžící plocha o rozměrech 130 x 45 cm poskytuje dostatek prostoru pro komfortní běh. Odpružení běžecké plochy snižuje dopad na klouby a umožňuje tak i delší tréninky. Velký a přehledný LCD displej zobrazuje všechny důležité informace o tréninku, jako je čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a tepová frekvence. Pro zpestření tréninku je k dispozici 12 přednastavených programů a 3 uživatelské profily. Nechybí ani držák na tablet, MP3 přehrávač a láhev s pitím. InSPORTline InCondi T400i je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí kvalitní běžecký pás za rozumnou cenu.

Technické parametry

Běžecký pás inSPORTline InCondi T400i se může pochlubit motorem o trvalém výkonu 1.5 HP, který mu umožňuje dosáhnout rychlosti až 16 km/h. Díky tomu je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé běžce. Běžecká plocha o rozměrech 123 x 42 cm poskytuje dostatek prostoru pro komfortní běh. Tlumící systém běžeckého pásu efektivně absorbuje nárazy, čímž chrání vaše klouby a zajišťuje pohodlný běžecký zážitek. InCondi T400i disponuje elektronicky nastavitelným sklonem běžecké plochy až do 12 %, což vám umožní simulovat běh do kopce a zefektivnit tak váš trénink.

Na přehledném LCD displeji můžete sledovat všechny důležité parametry vašeho tréninku, jako je čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a tepová frekvence. Pro sledování tepové frekvence jsou k dispozici senzory na madlech. Běžecký pás dále nabízí 12 přednastavených tréninkových programů, které vám pomohou dosáhnout vašich fitness cílů. Pro zpříjemnění tréninku je k dispozici držák na tablet/telefon a USB port pro nabíjení vašich zařízení. InCondi T400i je také vybaven bezpečnostní pojistkou, která v případě pádu okamžitě zastaví běžecký pás. Díky transportním kolečkům je manipulace s pásem snadná a pohodlná.

Výkon motoru a rychlost

Insportline Incondi T400i se může pochlubit motorem o trvalém výkonu 2,5 HP, což je na běžecký pás této cenové kategorie velmi slušná hodnota. Díky tomuto motoru zvládá pás plynulý chod i při vyšších rychlostech a bez problémů si poradí i s těžšími běžci. Maximální rychlost pásu dosahuje 16 km/h, což uspokojí jak začátečníky, tak i pokročilé běžce. Rychlost lze snadno regulovat pomocí tlačítek na konzoli nebo pomocí praktických tlačítek na madlech. To vám umožní přizpůsobit si intenzitu tréninku dle vašich aktuálních potřeb a kondice. Ať už se chystáte na lehký běh, rychlou chůzi nebo intenzivní intervalový trénink, Incondi T400i vám poskytne dostatek výkonu a flexibility.

Běžecká plocha a odpružení

Běžecká plocha běžeckého pásu Insportline Incondi T400i je dostatečně prostorná pro pohodlný běh i pro vyšší postavy. Díky své šířce 45 cm a délce 126 cm poskytuje dostatek prostoru pro přirozený běžecký krok bez omezení. Technologie odpružení běžeckého pásu Incondi T400i si zaslouží pochvalu. Systém šesti elastomerů v kombinaci s měkčeným povrchem běžecké desky účinně tlumí dopady a chrání vaše klouby před nadměrným zatížením. To oceníte zejména při delších bězích nebo intervalovém tréninku. Běh na pásu je tak pohodlný a šetrný i pro vaše záda.

Funkce a programy

Insportline Incondi T400i se pyšní širokou škálou funkcí, které uspokojí jak rekreační běžce, tak i ty náročnější. Disponuje motorem o výkonu 2,5 HP, který umožňuje běh až do rychlosti 16 km/h. Nabízí také 12 úrovní elektronicky nastavitelného sklonu, díky čemuž si snadno zintenzivníte trénink. Běžecká plocha o rozměrech 120 x 42 cm poskytuje dostatek prostoru pro pohodlný běh.

Velkou předností běžeckého pásu Incondi T400i je jeho přehledný LCD displej. Ten zobrazuje všechny důležité informace o vašem tréninku, jako je čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a tepová frekvence. Pásek je vybaven také integrovanými senzory pro měření tepu na madlech. Pro zpestření tréninku je k dispozici 12 přednastavených programů. Nechybí ani možnost vlastního nastavení programu.

Incondi T400i disponuje také Bluetooth rozhraním, které umožňuje propojení s chytrým telefonem nebo tabletem. Díky tomu můžete využívat řadu fitness aplikací, jako je například aplikace FitShow. Ta vám umožní sledovat a analyzovat vaše tréninkové výsledky. Běžecký pás je také vybaven USB portem pro nabíjení vašich chytrých zařízení.

Pro zvýšení komfortu při běhu je Incondi T400i vybaven integrovanými reproduktory s možností připojení MP3 přehrávače. Nechybí ani praktické držáky na láhev s pitím a drobnosti. Po skončení tréninku oceníte snadný systém skládání, díky kterému je pás nenáročný na skladování.

Displej a ovládání

Insportline Incondi T400i se pyšní přehledným 7" LCD displejem, který zobrazuje všechny důležité informace o vašem tréninku – rychlost, čas, vzdálenost, spálené kalorie a tepovou frekvenci. Displej je dostatečně velký a přehledný i během náročného tréninku. Ovládání běžeckého pásu je intuitivní a snadné díky přehlednému ovládacímu panelu s tlačítky pro rychlou volbu rychlosti a sklonu. Pro ještě větší komfort je k dispozici držák na tablet nebo telefon, abyste se během cvičení nenudili.

Samotný běžecký pás Insportline Incondi T400i se ovládá pomocí tlačítek na madlech nebo dálkovým ovladačem. Dálkový ovladač je praktický zejména při změně rychlosti nebo sklonu během běhu, aniž byste museli přerušovat svůj trénink.

Co se týče tepové frekvence, Insportline Incondi T400i je vybaven dotykovými senzory na madlech. Pro přesnější měření je možné dokoupit hrudní pás s Bluetooth. Měření tepové frekvence je důležité pro sledování intenzity tréninku a dosažení optimálních výsledků.

Srdcový tep a měření

Běžecký pás Insportline InCondi T400i klade důraz na přesné a spolehlivé měření tepu. Proč je to tak důležité? Správná tepová frekvence je klíčová pro efektivní spalování kalorií a zlepšování fyzičky. Model T400i nabízí hned několik možností, jak tep sledovat.

Nejjednodušší variantou jsou senzory zabudované přímo v madlech. Stačí je během cvičení držet a na displeji se vám zobrazí aktuální tepová frekvence. Pro přesnější měření je pás kompatibilní s hrudními pásy s Bluetooth technologií. Ty odesílají data o tepu do počítače pásu bezdrátově a v reálném čase.

Ať už zvolíte jakoukoli variantu, měření tepu vám pomůže optimalizovat trénink a dosáhnout vašich fitness cílů. Díky tomu je běžecký pás InCondi T400i skvělým parťákem pro všechny, kteří chtějí mít svou kondici pod kontrolou.

Nosnost a rozměry

Běžecký pás Insportline Incondi T400i se řadí mezi robustnější modely, což se odráží i na jeho nosnosti a rozměrech. S maximální nosností 130 kg si na něm bezpečně zaběhá i objemnější běžec. Samotný pás váží 82 kg, což mu dodává stabilitu i při běhu ve vyšších rychlostech. Stabilitu dále zvyšuje systém automatického vyrovnání nerovností. Rozměry běžecké plochy patří k těm větším – 130 x 45 cm, takže i vyšší postavy ocení dostatek prostoru pro pohodlný běh. Po složení má pás rozměry 92 x 78 x 150 cm, což je poměrně kompaktní velikost, která usnadňuje skladování. Pro snadnější manipulaci je pás vybaven transportními kolečky.

Cena a dostupnost

Běžecký pás Insportline Incondi T400i se řadí do střední cenové kategorie. Jeho cena se pohybuje okolo 25 000 Kč, což je velmi atraktivní nabídka vzhledem k jeho funkcím a výkonu. Za tuto cenu získáte robustní běžecký pás s dostatečně silným motorem, který uspokojí i náročnější běžce. Navíc je vybaven řadou moderních technologií, jako je Bluetooth připojení, dotykový displej a možnost sledování tréninkových dat.

Dostupnost běžeckého pásu Insportline Incondi T400i je velmi dobrá. Můžete ho zakoupit v kamenných prodejnách se sportovním vybavením, ale i v mnoha e-shopech. Doporučujeme porovnat ceny u různých prodejců, abyste získali tu nejlepší možnou nabídku. Některé e-shopy také nabízejí dopravu zdarma nebo možnost splátek, což může být pro mnoho zákazníků velkou výhodou.

Zkušenosti uživatelů

Běžecký pás inSPORTLINE InCondi T400i sklízí od uživatelů převážně pozitivní ohlasy. Mnozí si pochvalují jeho robustní konstrukci a tichý chod, což ocení zejména obyvatelé panelových bytů. Uživatelé si dále chválí intuitivní ovládání a přehledný displej, který zobrazuje všechny důležité informace o tréninku. Velkou výhodou je i možnost propojení s mobilní aplikací, která umožňuje sledovat pokroky a sdílet je s přáteli.

Mezi nejčastěji zmiňované klady patří také široký výběr tréninkových programů, které uspokojí jak začátečníky, tak i zkušené běžce. Oceňována je i možnost nastavení sklonu běžecké plochy, která simuluje běh do kopce a zvyšuje tak intenzitu tréninku.

Někteří uživatelé zmiňují jako drobnou nevýhodu menší běžeckou plochu, která by mohla být limitující pro běžce s delším krokem. Celkově je však běžecký pás inSPORTLINE InCondi T400i vnímán jako kvalitní a spolehlivý stroj s dobrým poměrem cena/výkon, který splní očekávání většiny uživatelů.

Běžecký pás Insportline Incondi T400i se v našem testu ukázal jako skvělá volba pro domácí běžce, kteří hledají spolehlivý a dobře vybavený stroj za rozumnou cenu. Jeho výkonný motor si poradí i s náročnějšími tréninky a široká škála programů uspokojí jak začátečníky, tak zkušenější běžce. Ocenili jsme i intuitivní ovládání, přehledný displej a možnost propojení s mobilní aplikací.

Mezi největší přednosti patří bezpochyby sklápěcí mechanismus, díky kterému je pás skladný a snadno se s ním manipuluje. Potěší i integrované reproduktory, držák na tablet a bohaté možnosti nastavení.

Ačkoliv se nejedná o profesionální stroj, pro domácí použití nabízí Incondi T400i vynikající poměr ceny a výkonu. Pokud hledáte spolehlivého a všestranného parťáka pro vaše běžecké tréninky, tento pás by rozhodně neměl uniknout vaší pozornosti.